Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Açık Tüp MR

Açık tüplerin hastane ortamında ne kadar etkili olduğu halen bilinmemekte. Çünkü insanlar emarlarını almak için açık tüp mr kullanmaktadır. Aynı zamanda tüpteki enerjinin ne kadar çok etkili olduğu hasta insanlarda anlaşılmaktadır. . Eğer hasta insanlar bu şekilde iyileşebiliyorsa, o zaman açık tüpler etkisini göstermiş demektir. Aynı zamanda doktorların kullandıkları tüpler farklıdır.

Havanın etkisiyle hasta kendine gelir ve iyileşmeye başlar. Doktorların kullandıkları tüpler adeta öyle güçlü tüplerdir ki, hasta nefessiz kaldığı anda emar etkisini gösterir bunlar;

  • Mr sonuçları
  • Mr’ın hasta üzerindeki etkisi

Bu gibi sonuçlarda mr ‘ın etkisinin oldukça büyük olması aynı zamanda hastanın kendisini iyi hissetmesini sağlar. Etkili olmasının diğer bir sonucuda mr artık gerçekleşmiş ve hasta oldukça sağlıklıdır.

Hastanın mr hakkındaki görüşleri oldukça kötüdür. Çünkü mr ‘ın oldukça zor bir olay olduğu apaçık gerçektir.Zor bir olay olan mr artık günümüzde çoğu hastada kullanılmaktadır. Kullanılan her mr’ın içindeki manyetik o kadar etkilidir ki, hastanın tüm organlarını inceler.

Açık Tüp MR NASIL KULLANILIR?

Hastanın ağzından ve burnundan verilir hava ,ve adeta hastanın kendine gelmesini sağlar. Öncelikle ölüm anında yapılması gereken şey ise hastanın sağlık durumunu daha yakından takip etmek için tekrar mr çekilmesi gerekir. Çünkü mr’da herşey ortaya çıkmaktadır. Açık tüp mr adeta insanları iyileştirmektedir. İyileştirmenin yanında onların sağlık durumlarını yakından kontrol etmektedir.

Emar Cihazının Özellikleri

*Demirli eşyalarla  hastanın içeriye girmesi yasaktır.

*Çünkü manyetiği ile etkilemektedir insanları.

*Hamilelerin girmesi yasaklanmıştır.

*Aynı zamanda yapılan son araştırmalara göre, manyetik alanda duran bir hamilenin bebeğini düşürme oranı oldukça yüksektir.

Mr aynı zamanda omur ilikteki her şeyi gösterir ve filmde tüm omur ilikler ortaya çıkar ve doktor yorum yapar.

Kırık çıkık anında mr çekilir.aynı zamanda emarın ne kadar çok manyetik bir ortamı olduğunu da hamileler göz önünde bulundurmalıdır. Çünkü Aynı zamanda öldürücüdür.

Artık yapılması gereken tek şey hastaların sağlık durumları kontrol edilirken çok fazla korkmamalarıdır. Özellikle çocuklarda korkma oranı oldukça yüksektir. Korkularının ne kadar çok olduğunu da biliyor olmalarına rağmen bunu yapmak zorundadırlar. Bir kırık anında adeta filmden bakılır. .

Mr çekildiği anda bunu yapan kişi odadan mr izler ve sonuçları en kısa sürede hastanın eline ulaştırır.

Ulaştırmasının ardından emar doktorlara gösterilip durum öğrenilir. Emarda eğer kötü bir şey yoksa artık sorun yok demektir.

Sorunun çözülmesi ardından adeta ellerindeki emarları hastaya ulaştırırlar emarlarla uğraşan kişiler.

Sonuçları ile birlikte emardaki herşey ortaya çıkınca adeta doktorun tepkisi değişik olur ve iyi ya da kötü olduğunu görür.

Hastalar üzerindeki etkisiyle obez hastalığına yakalanmış insanlar bile tedavi edilmektedir. Çünkü obezitedeki bir takım hormonların mr’da görünmesi mümkündür. Ortaya çıkan herşey artık saklanmaz ve obezitedeki hormonların düzene girmesi için doktorlar bir tedavi uygularlar. Uyguladıkları tedaviyi daha iyiye çekmek için mr tedavisi uygulanır.

Uyguladığı tedavi obezitenin iyileşmesine sebep olmaz ,fakat onları ilaçlarla bir şekilde kontrol altında tutmayı başarabilirler.

Tüp MR CİHAZIN FİYATI

Mr cihazı yurtdışından gelmiş olup bir Amerikan ürünüdür. Ve aynı zamanda buna milyon dolarlar harcanmaktadır. Yurt dışından temin edilip getirilen bu cihaz aynı zamanda yurtdışındaki bir çok cihazdan çok daha iyi kullanılmaktadır. Çünkü cihazdaki etki kapalı ortamda etkili olmaktadır.

CİHAZDAKİ RADYOAKTİF ETKİ

Radyo aktif etki ile ışınlar bir bir dağılır odaya ve ışınlardaki radyoaktif kesinti duvara çarpar ve duvardan aynı anda enerji üretir. Enerjini üretilmesi ile filmi ortaya çıkar. filmde kesinlikle kırık ya da çıkık anında yapılması gereken bir olay olması gerekir. Aynı zamanda içerisindeki ışınların bazıları koruyucu bazıları ise öldürücü olup insanların zarar görmelerini sağlayabilir.

Tüm MR Çekimleri Nasıl Yapılır?

Mr’ı çeken kişi ile hastanede iletişimin olması gerekir. Tahlillerden sonra adeta mr odasında çekim yapılarak film anında ortaya çıkar. Artık sadece tek bir şey kalmıştır. Hastaların filme bakıp kendi kendine yorum yapmasıdır.

Kendi kendine yorumlayan bir insan yanlış yorumlayabilir çünkü bu hakkında bir bilgisi yoktur. Ama doktorlar bunu en iyi şekilde yorumlayıp onları doğru şekilde bilgi verir ve bilgiler teyit ettirilir. Teyit ettirilen şey ise hastanın sağlık durumudur.