Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Avrupa
Anadolu

Kadın Check Up

VIP KADIN CHECK UP HİZMETLERİ
Hemogram
Sedimantasyon
Demir
Demir Bağlama Kapasitesi
Ferritin
Açlık Kan Şekeri
Hemoglobin A1C
İnsülin (Açlık)
Çinko
SGOT
SGPT
GGT
Alkalen Fosfataz (ALP)
LDH
Amilaz
Lipaz
CPK
CK-MB
Protein Total
Albumin
Globulin
Total Kolesterol
Trigliserid
HDL Kolesterol
LDL Kolesterol
Sodyum
Potasyum
Üre
Ürik Asit
Kreatinin
Dışkıda Gizli Kan
Tam İdrar Tahlili
Klorur
Kalsiyum
Fosfor
Magnezyum
Folik Asit
Vitamin D3
Vitamin B12
ASO (Anti-Streptolizin O)
Romatoid Faktör (RF)
CRP
HbsAg
Anti HBS
Anti- HCV
Anti- HIV 1/2
VDRL
TPHA
T3 (Triyodotironin)
T4 (Tiroksin)
TSH
CA 125
CA 19-9
CA 15-3
CA 72-4
CEA
Covid PCR
Covid Antikor
RADYOLOJİ
Tüm Batın Ultrasonografisi (USG)
Troid Ultrasonografisi (USG)
Meme Ultrasonografisi (USG)
Mammografi
Akciğer Grafisi
Akciğer Tomografisi
Beyin Tomografisi
EKG
Kemik Dansitometrisi

Kadın Check Up

Kadın Check Up; Beklentiler doğrultusunda uygulanan program sadece kadınlara hitap ede genel sağlık taramasıdır. Bu özel tanı yöntemi üzerinden birçok sağlık sorunları tespit edilebilir. Kadınlarda birçok hastalıklar sinsi bir şekilde gelişiyor.

Bu nedenle de rahim içi hastalıkları, akciğer hastalıkları, göğüs ve tiroit bezi hastalıkları, damar ve kalp hastalıkları gibi birçok hastalıklar doğrudan kadın check upları üzerinden tespit edilir.

Böylece kadınlarda daha kaliteli bir yaşam standardı elde edilebilir. Diğer modellerde olduğu gibi doğrudan hijyenik ortamda uygulanır. Bu uygulama sadece deneyimli ve titiz hekim tarafından uygulanır. Böylece daha sağlıklı ve tarafsız bir şekilde neticeler sunulur.

Güncel bir şekilde uygulanan kadın check up yöntemi özellikle profesyonel özel doktor klinik merkezinden alındığında son derece güvenilir bir uygulamadır. Bu yöntem isminden de anlaşılacağı üzere doğrudan kadınlar için uygulanır.

Kadınlarda olası tüm hastalıkların daha erken sürede tespit edilmesi açısından garantili bir şekilde uygulanır. Bu yöntem hem devlet hastanelerinde hem de özel hastaneler üzerinden de uygulanır. Fakat daha pratik sonuç elde edilmesi açısından yöntem daha çok özel doktor kliniklerinden tercih ediliyor.

Bu klinik merkezleri üzerinden risksiz bir şekilde uygulanır. Çünkü alanında deneyimli olan özel doktor klinik merkezi bu yöntemde siz değerli hastaları için güncel ve geniş düzeyde referanslar da sunar. Bu referanslar üzerinden check up 81 ilimiz üzerinden de yoğun olarak talep ediliyor.

Kadın Check Up Neleri Kapsar?

Kadınlara büyük avantaj sunar ve erkeler için olan uygulama ile benzerlik gösterir. Bu nedenle kadın check upların içeriğinde de kan ve idrar tahlili, akciğer filmi, meme röntgen ve filmleri, kalp ve damar testleri, kadın ve doğum muayene tetkikleri olan pap smear ve hpv testi,40 yaş sonrası için mamografi testi, laboratuvar testleri ile erken tanı testleri yer alır.

Zengin içerikli olduğundan kadınlar tarafından beğeni kazanıyor. Bu uygulama üzerinden sağlığınız hakkında düzenli bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Uzmanlar ayrıca doğum öncesi ve sonrasındaki kadınlarında faydalanması gerektiğinin altını çiziyorlar. İçeriğinde sağlık adına aradığınız tüm test türlerini bulabilirsiniz. Bu testler üzerinden herhangi bir bulaşıcı hastalıklara da maruz kalıp kalmadığınızı görebilirsiniz.

Bugün cinsel kanal üzerinden de birçok bulaşıcı hastalıklar kadınlar üzerinde de etkisini sinsi bir şekilde gösteriyor. Bu tip hastalıkların da erkenden teşhis edilmesinde paket hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yıllık düzenli olarak güncelleniyor.

READ  Kardiyak Emar

Mamografi-Meme Ultrasonografi

Bu uygulamalar doğrudan göğüslerde herhangi bir sorun olup olmadığın anlaşılması açısından çekilen meme röntgen filmleridir.

Tiroit USD

Bu test doğrudan tiroit bezlerinde herhangi hastalıklar olup olmadığının kontrol edilmesini sağlar.

Kemik Yoğunluğu Ölçümü

Bu uygulama sadece kemiklerde herhangi yoğunluk ve kemik hastalığı olup olmadığına bakılması için uygulanır.

EKG Testi

Bu uygulama kalbin elektriksel aktivitesinin kayıt edilerek bu kapsamda kalp ritminde bozukluk olup olmadığına bakılması için uygulanır.

HbA1c

Bu kapsamlı test ise özellikle son 6 ila 8 hafta içindeki ortalama kan glukoz oranlarının tespit edilmesi amacıyla uygulanır.

Hemogram Testi

Hemogram adından da anlaşılacağı üzere hemogram türünden hastalıklar, akut ve kronik türünden hastalıkların tespitinde uygulanır.

Total Kolesterol Testi

Bu uygulama sadece total kolesterol seviyesinin belirlenmesinde uygulanır. Ayrıntılı bilgiler verir.

LDL Testi

Koroner kalp hastalığıyla ilgili değerlendirmeleri ve risk etkenleri hakkında bilgi verir.

HDL Testi

Koroner kalp hastalığıyla ilgili değerlendirme ve takiplerin yapılması demektir.

ALT Testi

Bu test karaciğer fonksiyon testlerinden biridir. Karaciğeriniz ile ilgili ayrıntılı bilgiler verir.

AST Testi

Karaciğer fonksiyon testlerinden biridir.

BUN Testi

Böbrek fonksiyonları testlerinden biri olmakla birlikte, bu organda meydana gelen birçok hastalıkların tespitinde uygulanır.

Kreatini Testi

Yine BUN testi gibi böbrek fonksiyonlarının tespitinde uygulanır.

Kalsiyum Testi

Çeşitli endokrin ve metabolik bozuklukların tespitinde uygulanır.

CA-125 Testi

Bir tür tümör markeridir. Her test gibi ayrıntılı bilgi verir.

CA-15-3 Testi

Meme kanserine maruz kalan kadın hastalarda genel takip ve teşhisin yapılmasında uygulanır.

Kadın Check Up Neden Yaptırmalısınız?

Birçok nedenlerden dolayı check up yaptırmanız tavsiye edilir. Çağımızda kadınları da hızlı bir şekilde etkisi altına alan hastalıklar oldukça yaygındır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan araştırmalar sonucunda kadınlarda özellikle meme kanserleri, vajinal hastalıklar yoğun olarak meydana geldiği tespit edilmiştir.

Bu tip riskli hastalıkların daha hızlı olarak tespit edilmesinde ise sağlık örgütü tarafından tavsiye ediliyor. Bu yöntemle birlikte kadınlarda aynı zamanda düzenli ve daha sağlıklı cinsel hayat sağlanabilir. Birçok vajinal hastalıklar uygulama üzerinden tespit ediliyor. Böylece daha kaliteli bir yaşam elde ediliyor.

Diğer modellerde olduğu gibi kadın programlarında da son derece objektif bir şekilde sunuluyor. Kadın check upları yaptırmanız için sizlere birçok sebepler sayabiliriz. Sıradan tanı uygulamalarından başarılı netice alamazsınız. Fakat kadınlar için uygulanan programdan daha başarılı sonuç alabilirsiniz.

Kadın programı doğrudan hali hazırda paketler halinde sunulur. Böylece zahmet çekmeden ihtiyaç duyduğunuz sağlık taramalarını doğrudan bu paketler üzerinden bulabilirsiniz. Kadın fiyatları birkaç yıl öncesine oranla bugün daha caziptir. Böylece minimum bir maliyet üzerinden bu test ve tetkikleri yaptırabilirsiniz.

Kadınlar için olan uygulama belirttiğimiz üzere özellikle 40 ve üzeri yaş için idealdir. Böylece uzun süreler sonrasında dahi yaptırmanız mümkündür. Kadın uygulaması ayrıca tamamen gizlilik içerisinde yaptırabilirsiniz. Bunun için doktorunuzu bilgilendirmeniz yeterlidir. Bu paketleri ister tek başınıza ister ailenizde yer alan diğer kadınlar için de talep edebilirsiniz. Çünkü kadın paketleri ailede yer alan tüm kadın fertlere hitap eder.

READ  Skolyoz Grafisi

Kadın Check Up Ne Kadar Sürer?

Kadınların olmazsa olmazı olan check up uygulandığı klinik merkezinin kalitesine göre süresi farklıdır. Bu nedenle bu yöntem amatör türünden bir doktor klinik merkezinden yaptırıldığında süresi daha uzun olabilir. Bu da kadınların zaman kaybı yaşaması demektir. Kadın programı genellikle 12 saatlik süreye sahiptir.

Erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da ilk olarak ilgili doktor tarafından kapsamlı bir şekilde ön muayene yapılır. Bu süreç tamamlandığında söz konusu tüm branşlar üzerinden genel görüşme sağlanır. Bu aşamadan sonrasında ise check up uygulaması gerçekleştirilir. Tüm bu aşamalar ortalama olarak 12 saat içerisinde başarılı bir şekilde tamamlanır.

40 Yaş Altı ve 40 Yaş Üstü Kadın Check Up

İlk olarak kadın check up hakkında birçok ayrıntıları bilmeniz gerekir. Bu ayrıntılar arasında 40 yaş altı ve 40 yaş üstü kadın programlar da yer alır. 40 yaş altı kadınlar için daha farklı içerik sunulur. Bu doğrultuda 40 yaş öncesi hekim muayenesi ve ultrason,40 yaş sonrası için de mamografi, laboratuvar testleri ve erken tanı gibi birçok farklı uygulamalar sunulur.

Bu nedenle kadınlar başvurmadan önce yaş kriterinizi de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. 40 yaş altı ve üzeri kadın paketi alanlar sağlık hizmetinden son derece memnun kaldığını vurguluyor.

Bugün sosyal medya üzerinden bu uygulamalar hakkında övgü dolu mesajlar güncel bir şekilde yayınlanıyor. Böylece sizler de kadın programında ve özel paketlerinden faydalanarak kendinize sağlık alanında iyilik yapabilirsiniz. Belirttiğimiz üzere 40 yaş altı ve 40 yaş üstü kadınlarda farkı tipten sağlık sorunları meydana gelebiliyor.

Özellikle de 40 yaş üzeri kadınlarda vajinal sorunlar daha yaygın olarak meydana geliyor. Bu gibi durumlarda yapılması gereken en mantıklı eylem 40 yaş üzeri için sunulan kadın uygulamalardır. Bu paket üzerinden tüm vajinal sorunlarınızı öğrenebilirsiniz. 40 yaş altı kadınlarda ise daha çok meme hastalıkları hâsıl oluyor.

Bu gibi durumların önceden tespiti için de mutlaka 40 yaş altı kadınlarda denenmelidir. Tüm kadın paketleri sizlerin yararına sunulur. Bugün bu sağlık uygulamalarının paket halinde sunulmasının ana nedenleri arasında sizlerin iş hayatınızdan taviz vermeden sağlık taraması yaptırmanızdır.

Check upları çektirirken herhangi baş ve mide ağrıları hissetmezsiniz. Bu uygulamalar üzerinden ruhsal ve fiziksel yönden de herhangi huzursuzluklar duymazsınız. Kadın programı doğrudan sizlerin daha huzurlu bir yaşam sürdürmesi için hazırlanıyor.

Kadın Check Up Programları

Kadın kaliteli programlarının geniş içerikli olması sizler açısından büyük avantajlar sunar. Çünkü bu lider program ile daha modern bir hayata sahip olabilirsiniz. Kadın programlarında kardiyoloji, kadın doğum muayene ve tetkikleri,40 yaş öncesi için yukarıda da vurguladığımız üzere meme radyoloji tetkikleri,40 yaş sonrası için mamografi tetkikleri, laboratuvar testleri ve erken tanı uygulanır. Kadın programlarının tamamı yüksek kalite standartları üzerinden özel olarak hizmete sunuluyor.

Bu paketlerin içeriğini özellikle devlet hastaneleri üzerinden kusursuz bir şekilde bulmanız söz konusu değildir. Bu nedenle kadın özel programları için sadece özel doktor klinik merkezi tercih etmelisiniz. Kadın programlarında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Geçmişten günümüze dek kadınlara uygulanan tüm aşamaları bu program üzerinden bulabilirsiniz.

READ  Kemik Dansitometrisi

Özel Kadın Check Up Paketleri

Güncel özel check up paketleriyle de tanışmanızı tavsiye ederiz. Profesyonel özel doktor klinik merkezi tarafından sunulan bu paketlerden en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ya da doğrudan doktorunuzun da uygun görmesi durumunda özel kadın paketlerinden komple bir şekilde de faydalanabilirsiniz.

Bu paketlerin içeriği doğrudan 40 yaş altı ve 40 yaş üstü kadınlar için özel olarak hazırlanmıştır. Doktorunuzun özel klinik merkezi sitesinden paketleri kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Paketlerin içeriğinde tüm branşlara ait test ve tetkik türleri de yer alır. Özel kadın paketlerinin birçok özellikleri ve avantajları söz konusudur.

Bu paketlerin ödemesini doğrudan tüm banka kredi kartlarınız üzerinden de yapabilirsiniz. Özel kadın paketlerinin en büyük özellikleri arasında kadınların daha bilinçli bir şekilde yaptırmasını sağlamasıdır.

Özel olarak hazırlanan kadın paketleriyle daha sağlıklı gülüşler elde edersiniz. Vücudunuzun komple birlikte sağlık taramasından geçirilmesi için bu paketleri güvenle tercih edebilirsiniz. Özel kadın paketleri modern bir şekilde hazırlanır. Bu uygulamaların paketleri özel doktor kliniği tarafından hızlı bir şekilde hazırlanır.

Paketleri site üzerinden incelediğinizde herhangi bir eksiklik olmadığını fark edebilirsiniz. Bu bağlamda kadın özel paketlere güvenebilirsiniz. Özel kadın paketleri ayrıca yakın çevrenizdeki kadınlara da tavsiye edebilirsiniz.

Vip Kadın Check Up Paketi

Güncel vip kadın paketini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu paket modeli adından da anlaşılacağı üzere vip yani en seri bir şekilde sunulan paketlerdir. Bu paket üzerinden tüm sağlık taramalarınız çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilir.

Böylece beklentileriniz doğrultusunda vip paketlerinden de faydalanabilirsiniz. Vip özel kadın paketlerinin içiriğinde de aynı şekilde 40 yaş altı ve 40 yaş üzeri testler yer alır. Bu paketler üzerinden tıbbi olarak tüm bölüm testleri bulunur. Böylece tüm testleriniz tek vip uygulama paketi üzerinden de yaptırabilirsiniz.

Kadın Check Up Fiyatları 2024

Güncel fiyatlı ağlık uygulaması bu nedenle ekonomik anlamda da tasarruf etmenizi sağlar. Fakat erkekler için fiyatlarda olduğu gibi kadınlarda da fiyatlar bugün daha uygundur. Özellikle özel doktor klinik merkezi üzerinden fiyatların daha düşük olduğunu vurgulayabiliriz.

Böylece evinizin konforunda güncel fiyatlara göz atabilirsiniz. Fiyatlar şehirlerarası ve ülkeler arasında da farklılık gösterir. Bugün modern Avrupa ülkeleri üzerinden bu testi yaptırmak istediğinizde daha yüksek ödemeler yapabilirsiniz.

Bu nedenle mümkünse doğrudan ülkemiz üzerinden yaptırmanız daha mantıklıdır. Dikkat edilmesi gereken birçok püf noktalar da söz konusudur. İlk olarak bu yöntemlerde en iyi sağlık merkezi tercih edilmelidir.

Erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da mutlaka net fiyattan yaptırılması gerekir. Bugün kaliteli hizmetler sunduğunu iddia eden birçok özel doktor kliniklerinden bu uygulamayı garantili olarak yaptırmanız mümkün değildir. Garantili check up sizlere pozitiflik sunar. Kadın check up fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.